Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Alcoholcontrole
Waarom doet een dom blondje haar bril af bij een alcoholcontrole?Dat zijn al 2 glazen minder
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Blondine en Indiaan (7.94/10)
Een knappe blondine uit New York reed in haar auto door een verlaten gebied in Texas toen de brandstof opraakte. Een Indiaan op een paard kwam langsrijden, en vroeg of hij haar mee kon nemen naar he...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Do not Disturb (6.03/10)
Een gezagvoerder van de KLM was bezig met het inwerken van een nieuwe zeer knappe blonde stewardess. De vlucht zou ze naar Hong Kong brenegen alwaar ze zouden overnachten. Bij aankomst liet de gezagvo...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Blondje op het vliegtuig (7.95/10)
In een vliegtuig richting Montreal staat ineens een mooie blonde vrouw op en loopt van het economy-class gedeelte naar het business-class gedeelte en laat zich in zo'n comfortabele zetel vlijen.Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
