Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Antwoorden controleren
Het is zover: eindexamen. En de examinandi nemen hun plaats in de grote hal in. Het eindexamen bestaat uit een resem vragen die alle met ja of nee beantwoordt moeten worden.Onze hooggeblondeerde cursiste staart 5 minuten onafgebroken op het aan haar uitgereikte vragenformulier om vervolgens na een ultiem moment van inspiratie haar naast haar examentafel staand tasje te grijpen, daaruit haar portemonnee te pakken om er tenslotte een munt uit op te diepen.
Waarna zij begint met het beantwoorden van de vragen, telkenmale haar munt opgooiend en de vragen successievelijk beantwoordend met ja ingeval munt en nee ingeval kruis.
Binnen een half uur is ze klaar en kijkt triomfantelijk om zich heen. Terwijl haar mede-examinandi, transpirerend, nog volop in de weer zijn.
En dan..zon 5 minuten voordat de formulieren moeten worden ingeleverd, een moment waarop ook vrijwel alle anderen inmiddels hun werkstuk hebben voltooid, ontstaat er paniek aan de tafel waaraan onze hoogbegaafde blondine is gezeten. Ze gooit voortdurend de munt op en neer, bloost, moppert en transpireert.
De vooraan in het lokaal gezeten moderator bespeurt de paniek, gaat naar haar toe en vraagt wat er aan de hand is. Waarop het gestresste antwoord luidt: "Ik had alle vragen binnen een half uur beantwoord. Was er zeker van dat de antwoorden correct waren. Maar nu check ik deze antwoorden...!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Blondje gaat naar de bank (6.36/10)
Een dom blondje komt de bank in en zegt: "Ik wil graag 500 Euro van mijn rekening opnemen" De man achter het loket vraagt aan haar: "Kunt u zichzelf identificeren?" De blondine haa...Mop verder lezen (Je hebt 68% gelezen)
Een gelovig blondje (7.59/10)
Een blondje,Peggy genaamd, zit diep in de miserie. Haar zaak is failliet gegaan en ze is in serieuze financiele moeilijkheden. Ze is zo wanhopig dat ze besluit om God om hulp te vragen. Ze begint te b...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Overspel bij een blondje (7.11/10)
Een blondje verdenkt haar vriend van overspel, en hoewel ze toch nog niet volledig zeker is, gaat ze toch maar alvast een pistool kopen. Wanneer ze plots onverwacht zijn appartement betreedt, ziet hij...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
