Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bij de dokter
Een hoogbejaard koppel gaat bij de dokter op visite.Tijdens het gesprek zegt de dokter tegen de nogal hardhorige man : "... dan heb ik van u een urinestaaltje nodig, een staaltje faeces en een staaltje sperma".
Waarop de man zich omdraait en aan z'n vrouw vraagt : "wa moet 'em ebbe ?"
Waarop z'n vrouw antwoordt : "auw onderbroek"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Brossen van school (6.53/10)
Een kleine jongen brost twee dagen van school. Wanneer hij terugkomt, geeft hij een briefje aan de juffrouw, waarop staat:'Frans kon niet komen omdat hij zijn arm gebroken had.'
De juff...
Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)
Papegaai (7.13/10)
Een vrome vrouw is heel trots op haar papegaai en kan het niet laten om er in de kerk mee te pronken. Ze zegt tegen de pastoor: "Als je aan zijn rechterpoot trekt, zegt hij het Lievevrouwengebed ...Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
Laatste kans (7.18/10)
Er vliegt een vliegtuig boven de oceaan. De piloot meldt de passagiers dat ze een crash gaan maken. De piloot zegt: "Doe de volgende tien minuten wat je altijd al had willen doen, want je doet he...Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
