Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Werken in de zoo
Een man zonder werk bekijkt de advertenties in de krant en leest dat ze een oppasser zoeken in de zoo. De man gaat zich gaan aanbieden maar krijgt een njet van de directeur: "Spijtig, ik heb zojuist iemand aangenomen maar als je wilt kan ik je iets aanbieden. Onze gorilla is deze morgen doodgevallen en het weekend staat voor de deur, zodus kan ik geen andere gorilla meer krijgen. Als je wilt heb ik zo'n kostuum liggen en als je dat aantrekt is het gelijk een levende gorilla. Je wordt er ook zeer goed voor betaald."Ja ok," zegt de man, " en wat moet ik doen?"
"Wel" zegt de directeur "je moet in de apekooi. Er hangen daar touwen en als dat kan moet je zo'n beetje slingeren van het ene touw naar het andere. Dat is al", zegt de directeur.
De man neemt de job aan en de volgende morgen begint hij eraan. Hij probeert zo een beetje aan die touwen te slingeren en tegen de middag gaat dit al zeer goed. Veel mensen staan naar dit spektakel te kijken maar op een gegeven moment is de man zo geweldig aan het slingeren dat hij van uit zijn kooi vliegt in de andere kooi ernaast.
Vol verbazing komt daar een leeuw tevoorschijn, waarop de man begint te roepen en te tieren van "Heeelp mij", waarna de leeuw tegen de gorilla zegt: "Onnozelaar hou uw muul, anders zijn we alletwee ons werk kwijt."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een eitje koken is toch makkel (7.47/10)
Laten we eens de kookboeken vergelijken...Vlaams kookboek: ' We nemen een ei...'
Hollands kookboek: ' We lenen een ei...'
Waals kookboek: ' We wachten tot onze haan e...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Kantoorhulp gezocht (7.66/10)
Een klein bedrijfje zocht naar een kantoorhulp. Ze zetten een bord voor het raam met het volgende erop:Hulp gezocht. Moet kunnen typen, goed met de computer over
weg kunnen en ...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Het leven ... andersom! (7.84/10)
Zou nog niet zo slecht zijn! Ik bedoel, Ok, het leven is hard, het kost je je leven en wat krijg je ervoor terug? Je gaat dood.Daarom denk ik dat het leven eigenlijk andersom zou moeten zijn, ongeveer...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)