Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Weet je nog...
Een vrouw wordt wakker en merkt dat haar man niet meer in bed ligt. Ze staat op en gaat naar beneden waar ze haar man in de keuken vindt. Hij zit daar als bevroren naar de muur te staren met tranen in zijn ogen. Ze vraag wat er scheelt en na enige tijd antwoordt hij:"Weet je nog, toen je vader ons betrapte in de wagen toen we de eerste keer seks hadden met elkaar?"
"Ja" zegt ze onbegrijpend.
"Weet je nog dat hij de loop van zijn jachtgeweer in mijn mond stak en zei: "Of je trouwt met haar of je gaat twintig jaar de bak in!"
"Ja, dat weet ik nog" zegt ze, ontroerd door zijn romantische herinnneringen.
"Wel", zegt hij, "vandaag was ik vrij geweest godverdomme!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Herkomst van 'echtgenoten' (7.11/10)
Van waar komt het woord 'echtgenoten'?Dit is de voltooid verleden tijd van 'echt genieten'....
Mop verder lezen (Je hebt 187% gelezen)
De magische lamp (7.47/10)
Een man loopt op het strand en vindt een lamp. Hij wrijft de lamp schoon en plots verschijnt een geest. De geest zegt: "U mag drie wensen doen, alleen alles wat u wenst krijgt uw schoonmoeder dub...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Gerechtigheid (7.77/10)
Een vrouw wordt gearresteerd voor winkeldiefstal.Wanneer ze voor de rechter staat, vraagt deze haar: "Wat heeft u gestolen?"
De vrouw antwoordt: "Een bl...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
