Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Nieuwe koekoeksklok

Op een keer werd ik uit uitgenodigd om een avondje met "de mannen" te gaan stappen. Ik vertelde mijn vrouw dat ik voor middernacht zou thuis zijn.

Goed, de uren gingen voorbij en de champagne ging binnen, op een te
gemakkelijke manier. Rond 3 uur's morgens kwam ik thuis. Toen ik de sleutel eindelijk in de deur kreeg, ging de koekoeksklok en
"koekoekte" 3 keer. Snel realiserend dat mijn vrouw waarschijnlijk kon
ontwaken, koekoekte ik zelf nog negen keer. Ik was werkelijk trots op mezelf voor dit lumineuse idee om hierdoor aan een mogelijk conflict met haar te ontsnappen.

De volgende ochtend vroeg mijn vrouw me wannneer ik thuis gekomen was, en ik vertelde haar om 12:00 uur. Ze scheen helemaal niet verwonderd te zijn. Whaaw! Onthouden die truc.

Toen zei ze plots, "We hebben een nieuwe koekoeksklok nodig."
Toen ik haar vroeg waarom, zei ze, "Wel, vorige nacht heeft onze klok drie keer gekoekoekt, dan zei ze, "Oh shit, " koekoekte nog vier keer, hoeste, koekoekte nog eens 3 keer, begon te giechelen, koekoekte tweemaal liep over de kat,en liet dan een enorme scheet."




Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Het perfecte koppel (7.29/10)

Er was eens een perfecte man en een perfecte vrouw. Na een perfecte verloving hadden ze een perfect huwelijk. Hun leven tezamen was vanzelfsprekend, perfect!
Op een besneeuwde kerstavond, reed ...

Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)


Al 50 jaar getrouwd (7.26/10)

Een bejaard stel is 50 jaar getrouwd en vieren dit in dezelfde hotelkamer als waar ze 50 jaar geleden hun huwelijksnacht hadden doorgebracht. Die morgen aan de ontbijttafel zegt de man: Ongelooflijk, ...

Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)


Trees, pak je koffers! (6.55/10)

Een man komt heel enthousiast thuis: "Trees, pak je koffers, pak je koffers!"
"Wat is er dan?" vraagt zijn vrouw.
"Ik heb veertig miljoen gewonnen bij de Lotto...

Mop verder lezen (Je hebt 49% gelezen)


Mop details

Categorie: Relaties
Moppentapper: Beaverke
Datum: 16-06-2025
Maal bekeken: 11247
Aantal stemmen: 65
Gemiddelde score: 7.09

5
2
4
2
4
4
5
11
15
13
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish