Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Duitsers in Engeland
Twee Duitsers zijn op vakantie in Engeland en stappen een pub binnen. De ene Duitser roept de ober en haalt zijn beste Engels boven...Duitser: "Two Sherry please."
Ober: "Dry, Sir?"
Duitser: "Nein, zwei du dummkopf!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik was het niet (6.51/10)
Nen Belg en nen Hollander lopen door het woud.Plots komen ze een leeuw tegen, de Belg neemt een stok en gooit deze naar de leeuw. Deze komt woedend op hen afgelopen.
De Belg kru...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Ongelukje in Antwerpen (7.76/10)
Een Marrokaan staat in Antwerpen stil aan een rood licht als hij langs achter wordt aangereden door een Antwerpenaar. Kwaad komt de Marokkaan naar buiten en roept: "Vuile racistische Antwerpenaar...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Moemba ni betalen! (7.93/10)
Een buschauffeur stopt voor een halte waar een neger opstapt. Die zegt: 'Ikke Moemba, ikke ni betalen', loopt door en gaat zitten. Nu die vent is twee meter groot en één meter breed en de chauffeur m...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
