Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Duitsers in Engeland
Twee Duitsers zijn op vakantie in Engeland en stappen een pub binnen. De ene Duitser roept de ober en haalt zijn beste Engels boven...Duitser: "Two Sherry please."
Ober: "Dry, Sir?"
Duitser: "Nein, zwei du dummkopf!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hij rijdt op z'n fiets! (6.68/10)
In het vroegere Kongo had een westvlaming een bedrijf. Met het vele werk kon hij niet anders dan enkele negers te werk te stellen. Maar die negers verstonden niets van wat hij hen oplegde, dus vroeg h...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Kapelaan op de zolder (7.93/10)
Een Hollander ging biechten:'Vergiffenis, meneer de kapelaan,' snikte hij, 'in de Tweede wereldoorlog had ik een onderduiker op mijn zolder.'
'Nou, dat is toch geen zonde?' vo...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Krokodillen Jacht (8.04/10)
Bij een rondtocht in Zuid Afrika bezoekt de Paus het binnenland om een paar dagen tot rust te komen. Zijn Pausmobiel rijdt op weg langs een rivier als er plotseling een enorm gekrakeel ontstaat ergens...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
