Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Chinees voor de sexshop
Een chinees staat voor een sexshop, komt er een kleuter voorbij.- Zegt die kleuter: "Jaja vetzakske nu krijgde uw ogen wel open hé?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De rollen kunnen omkeren (7.41/10)
Een journaliste had een reportage gemaakt over de rol van man en vrouw in Afghanistan verschillende jaren geleden, en het was haar opgevallen dat de vrouw gewoon was om een meter of drie achter de man...Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
Eén en één is twee (6.95/10)
Twee Schotten verlaten hun stamkroeg na een stevige borrel. Terwijl ze over straat zwalken, roept de ene: "Wat gek zeg, ik zie alles dubbel!" Waarop de andere Schot zijn portemonee te voorsc...Mop verder lezen (Je hebt 58% gelezen)
100 Frank op de Bank (7.37/10)
In een grensdorpje komt een Nederlander de bank binnen en vraagt aan de bediende: "Ik wil graag honderd frank lenen." De bankbediende is verbaasd en zegt: "Voor zulke kleine bedragen we...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
