Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
In de kleine hond
Een jonge man van Afrikaanse origine opent een nieuwe brillenwinkel ergens in Antwerpen. De naam van zijn zaak wordt afgebeeld in een mooie lichtreclame boven het uitstalraam: "IN DE KLEINE HOND".Een buurman vraagt waar hij toch die naam vandaan haalt.
Fier antwoordt de Algerijn: Mijne grote broer ook zone winkel hebben in Brussel en die heet: "O.PTI.CIEN" ...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Verschil konijn en gravin (6.08/10)
Wat is het verschil tussen een konijn en een gravin ?- Een konijn graaft pijpen en een gravin pijpt graven......
Mop verder lezen (Je hebt 159% gelezen)
Mijn hondje Biggemans (6.56/10)
Een meisje loopt met haar hondje door het park.Een, wat oudere man houdt haar staande en zegt: 'Dat hondje van jou ziet er godvergeten enig uit, meisje, kostelijk gewoon .'
'Dat is erg ...
Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Goochelaar z'n papegaai (7.62/10)
Een goochelaar zit op een cruise schip en doet allerlei trucjes. Maar elke keer zegt een papegaai: "De kaart zit in je broekzak!" of "Dat konijn kwam uit die doos!". Nou, die gooch...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
