Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Banaan & Sigaar
Er was eens een banaan en een sigaar. De sigaar zei tegen de banaan:"Heb jij een goed leven?"
Zegt de banaan:
"Nee, eerst wordt mijn huid er af geschild en dan wordt ik opgegeten. Maar heb jij een goed leven?"
"Nee, " antwoordt de sigaar, "eerst wordt mijn kop in de fik gestoken en dan wordt er aan mijn kont gezogen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ongelukje met de wagen (7.71/10)
Een man en een vrouw zijn betrokken geraakt bij een auto ongeluk, het is een ernstig ongeluk.Allebei hun auto's liggen in de kreukels, maar gek genoeg is geen van beide passagiers gewond.
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Het leven ... andersom! (7.84/10)
Zou nog niet zo slecht zijn! Ik bedoel, Ok, het leven is hard, het kost je je leven en wat krijg je ervoor terug? Je gaat dood.Daarom denk ik dat het leven eigenlijk andersom zou moeten zijn, ongeveer...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Het snelle konijn (7.63/10)
Zit een giraffe in het bos een joint te draaien komt er plots een konijn voorbij gerend.Gatver3,zegt het konijn, dat moet je niet doen, je kan beter met mij gaan rennen. eigenlijk heeft het konijn gel...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
