Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Brilletje
Moeder gaat met Jantje op bezoek naar een vriendin, die net een kindje heeft gekocht.Het kindje is echter geboren zonder oortjes.
Jantje heeft altijd al het hart op de tong gehad, en moeder vreest dat Jantje nu ook op ongepaste wijze opmerkingen zal maken over het kindje zonder oortjes.
Zij spelt hem dan ook uitdrukkelijk de les en zegt dat hij onder geen beding over oortjes mag spreken tijdens het bezoek.
Wanneer ze de kamer betreden, worden de ouders gefeliciteerd met de geboorte van hun telg en wordt er vol bewondering gekeken naar het mooie kindje.
Jantje, heel en al vol medelijden omdat hij geen oortjes ziet, vraagt opeens aan de kersverse moeder : Mevrouw, bent u zeker dat het kindje wel goed kan zien ?
Terwijl de moeder van Jantje de bui voelt komen, antwoordt de dame : zeker Jantje.
Jantje antwoordt gerustgesteld :wat een geluk, dan zal het zeker nooit een brilletje moeten dragen !.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het ongeval van Tarzan (6.98/10)
Tarzan krijgt een ongeval en moet hierdoor een oog, een arm en zijn penis missen. Hij gaat ten rade bij een wonderdokter die hem eens goed bekijkt. "Kijk" zegt hij, "ik heb geen onderde...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Totalloss (6.9/10)
Komt een vrouw met haar zoontje bij de dokter.Dokter: "Zegt u het maar mevrouw?"
Vrouw: "Mijn zoontje heeft pijn in zijn hoofd, benen, billen, armen,..." en zo gaa...
Mop verder lezen (Je hebt 41% gelezen)
Spiegel (6.39/10)
Een boer werkt op zyn land en oppeens ziet hij wat glinsteren. Hij stapt van zijn tractor af en loopt naar het glinsterende object af. Hij pakt het op. De boer had nog nooit eerder zoiets gezien.Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)