Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vrouwen in de Rrijles
Tegenover een autorijschool bevindt zich een café. Terwijl de vrouwen hun theorie-lessen volgen zitten hun mannen in dat café.Ik zal blij zijn als het achter de rug is, die rijlessen," zegt één van de mannen, "Mijn vrouw heeft er nachtmerries van. Laatst lagen we te slapen, pakt zij in ene keer mijn snikkel, buigt hem krom en begint er mee te sturen!"
Joh," zegt de tweede, "zoiet heb ik ook meegemaakt. We lagen in bed en midden in de nacht pakt mijn vrouw mijn jongeheer en begint er mee te schakelen: 1,2,3,in zijn 4, enzovoort."
De derde heer kijkt zijn tafelgenoten eens aan en zegt: "Bij ons was het vannacht nog raker. Ik lig net lekker te slapen als ik plots wakker word omdat mijn vrouw m'n pyjamabroek naar beneden doet, mij boven op zich trekt, mijn penis bij haar naar binnen stopt en roept "40 liter alstublieft"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Arsenicum (7.97/10)
Een dame wandelt de apotheek binnen en vraagt er wat arsenicum."Waarvoor hebt u dat nodig, mevrouw?".
"Om mijn man te vermoorden..."
"Daarvoor mag ik u d...
Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Toverdrankje op de Golf (7.85/10)
Een man is wat slagen aan het oefenen op de golf, en een bal belandt in een bosje. De man , op zoek naar zijn balletje, ontdekt er een heksachtig wezen dat in een grote pot aan het roeren is. Hij vraa...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Een condoom in het klooster! (6.88/10)
In het klooster zijn er 101 nonnen en 1 pater.De pater roept alle nonnen bij elkaar, en zegt: "Er is een condoom gevonden!"
100 nonnen: "O nee!" 1 non: "Hihihi...
Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
