Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Sheep lover
Man walks into the bedroom with a sheep under his arm, his wife is lying in bed.Man says, "This is the pig I have sex with when you've got a headache."
Wife replies, "I think you'll find, that is a sheep."
Man replies, "I think you'll find I was talking to the sheep."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Castratie (6.8/10)
Een man komt bij de dokter en klaagt: Ik heb de laatste van de rare pijnen; het begint in mijn linkervoet, trekt door mijn kuit en bovenbeen naar boven tot in mijn bil en het stopt in mijn schouder. T...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Wat stotter je... (7.47/10)
Een man zit in de kroeg en bestelt een biertje:Hij stottert; B b,b,b,b,b,arkeeper m, m, m, mag ik een b, b, b, biertje bestellen?
Natuurlijk zegt de barkeeper, je mag er zelfs twee, he...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Neuken dmv de strijkplank (6.17/10)
Een pas getrouwd stel komt bij de dokter want ze weten niet precies hoe ze het moeten doen. 'Nou' zegt de dokter tegen het vrouwtje, 'ga daar maar op bed liggen', terwijl hij de man commandeert: 'Hou ...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
