Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Toch wel!
"Je huwelijk schijnt niet zo gelukkig te zijn. De buren vertelden dat jullie gisteren ruzie hebben gehad.""Kletspraat! Harry en ik hebben al een week lang niet meer tegen elkaar gesproken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik ben de klusjesman... (6.68/10)
Een klusjesman knapt al jaren in een nonnenklooster alle karweitjes op. Hij heeft al tijden een oogje op zuster Theresa, maar hij durft haar niet te benaderen. De klusjesman bespreekt zijn probleem me...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Mannen slaan terug (6.62/10)
Hoeveel man heb je nodig om een flesje bier te openen?Geen een. Hij zou al open moeten zijn als ze hem brengt.
-------------------------------------------------------------------
...
Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
Van je vrienden moet je het he (7.2/10)
Jef ging een wereldreis maken per fiets.Om toch te voorkomen dat zijn vrouw hem ontrouw zou worden doet hij haar een kuisheidsgordel om en sluit die af met een sleutel;
De sleutel breng...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
