Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Toch wel!
"Je huwelijk schijnt niet zo gelukkig te zijn. De buren vertelden dat jullie gisteren ruzie hebben gehad.""Kletspraat! Harry en ik hebben al een week lang niet meer tegen elkaar gesproken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Moete men vrouw hemme? (6.33/10)
Frans zegt tegen Jef: "Seg moette gaai main vraa ni emme?"Jef antwoordt: "Neeje joeng, da kannek nie doeng."
Frans: "Mor allee joeng 'k zalle kik doar nie kwoa...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Weet je nog... (7.99/10)
Een vrouw wordt wakker en merkt dat haar man niet meer in bed ligt. Ze staat op en gaat naar beneden waar ze haar man in de keuken vindt. Hij zit daar als bevroren naar de muur te staren met tranen in...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Familie relaties (6.39/10)
Mijn vader en ik woonden boven een sigarenzaak en wij bezaten een televisie. Boven ons woonden een knappe weduwe en haar even knappe dochter. Zij bezaten geen televisie en kwamen daarom vaak bij ons k...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
