Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Sex Gebarentaal
Twee dove mensen trouwden en kwamen de eerste week tot de ontdekking dat ze niet konden 'praten' met elkaar in gebarentaal, wanneer ze het licht uitdeden. Na verscheidene mislukkingen, misverstanden en ongelukkige nachten vond de vrouw dat er een oplossing moest worden gevonden. Daarom gebaarde zenaar haar man: "Schat, waarom geven we elkaar geen eenvoudig teken, bijvoorbeeld als jij seks wil, knijp dan een keer in mijn rechterborst.
Als je geen seks wil, knijp dan een keer in mijn linkerborst." De man vindt dit een fantastisch idee en gebaart terug naar zijn vrouw: "Prima idee. Als jij seks wilt met mij, trek dan een maal aan mijn penis. Wil je geen seks met mij, trek er dan 50 keer aan."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Opblaas materiaal (7.23/10)
Er lagen 2 mannen op het strand te zonnen.Opeens staat er een blinde man voor hen een opblaasbare pop op te blazen.
Een van de mannen, de meest sociaal voelende, staat op en gaat naar d...
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
20 jaar cel (6.6/10)
Een blanke en een neger worden dezelfde dag tot 20 jaar opsluiting veroordeeld en worden samen in een cel geplaatst. Omdat 20 jaar toch wel erg lang is en omdat mannen nu eenmaal behoeften hebben besl...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Je moet veel lezen! (7.33/10)
Een man gaat naar de huisdokter omdat hij een uitsteeksel krijgt op zijn voorhoofd. De huisdokter bekijkt hem aandachtig en zegt: "Dit komt héél zelden voor, maar er ontwikkelt zich een tweede pe...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
