Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Sex Gebarentaal
Twee dove mensen trouwden en kwamen de eerste week tot de ontdekking dat ze niet konden 'praten' met elkaar in gebarentaal, wanneer ze het licht uitdeden. Na verscheidene mislukkingen, misverstanden en ongelukkige nachten vond de vrouw dat er een oplossing moest worden gevonden. Daarom gebaarde zenaar haar man: "Schat, waarom geven we elkaar geen eenvoudig teken, bijvoorbeeld als jij seks wil, knijp dan een keer in mijn rechterborst.
Als je geen seks wil, knijp dan een keer in mijn linkerborst." De man vindt dit een fantastisch idee en gebaart terug naar zijn vrouw: "Prima idee. Als jij seks wilt met mij, trek dan een maal aan mijn penis. Wil je geen seks met mij, trek er dan 50 keer aan."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Lamme en de blinde (6.75/10)
Een man die verlamd is aan de benen heeft zijn vriend op bezoek, een blinde. De lamme zegt : Verdomme toch,`t is zo`n mooi weer, ik zou wel eens willen gaan wandelen, maar ja, ik kan dat niet.... De b...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
20 jaar cel (6.6/10)
Een blanke en een neger worden dezelfde dag tot 20 jaar opsluiting veroordeeld en worden samen in een cel geplaatst. Omdat 20 jaar toch wel erg lang is en omdat mannen nu eenmaal behoeften hebben besl...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Mijn zoon is homo... (7.82/10)
Er zitten 3 mannen op te scheppen over hun zoons, een notaris, een boekhouder en een rechter. De notaris zegt: "Mijn zoon werkt bij een groot warenhuis, hij is zo rijk, hij heeft laatst een vrien...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)