Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Sex Gebarentaal
Twee dove mensen trouwden en kwamen de eerste week tot de ontdekking dat ze niet konden 'praten' met elkaar in gebarentaal, wanneer ze het licht uitdeden. Na verscheidene mislukkingen, misverstanden en ongelukkige nachten vond de vrouw dat er een oplossing moest worden gevonden. Daarom gebaarde zenaar haar man: "Schat, waarom geven we elkaar geen eenvoudig teken, bijvoorbeeld als jij seks wil, knijp dan een keer in mijn rechterborst.
Als je geen seks wil, knijp dan een keer in mijn linkerborst." De man vindt dit een fantastisch idee en gebaart terug naar zijn vrouw: "Prima idee. Als jij seks wilt met mij, trek dan een maal aan mijn penis. Wil je geen seks met mij, trek er dan 50 keer aan."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bijbestellen (7.57/10)
Een bedrogen echtgenoot stelt de minnaar van zijn vrouw voor de keus: "Wat hebt u hierop te zeggen", zegt hij en laat hem de foto's zien die een privé detective gemaakt heeft. "Hier, ki...Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)
Naar California (7.06/10)
Er gaan eens twee luizen naar California en ze ontmoeten elkaar op het strand. De eerste ziet dat de andere luis heel uitgeput eruit ziet en vraagt wat er is gebeurt. Ze zegt: " Ik ging dus in de...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Gedaan met de leute (7.3/10)
Gisterenavond in bed bezig met 't vrouwke, de spanning begint te stijgen,..Zegt ze plots tegen mij: "Oh toe ! Zeg vuile dingen tegen mij"
Zeg ik tegen haar : &...
Mop verder lezen (Je hebt 61% gelezen)
