Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Sex Gebarentaal
Twee dove mensen trouwden en kwamen de eerste week tot de ontdekking dat ze niet konden 'praten' met elkaar in gebarentaal, wanneer ze het licht uitdeden. Na verscheidene mislukkingen, misverstanden en ongelukkige nachten vond de vrouw dat er een oplossing moest worden gevonden. Daarom gebaarde zenaar haar man: "Schat, waarom geven we elkaar geen eenvoudig teken, bijvoorbeeld als jij seks wil, knijp dan een keer in mijn rechterborst.
Als je geen seks wil, knijp dan een keer in mijn linkerborst." De man vindt dit een fantastisch idee en gebaart terug naar zijn vrouw: "Prima idee. Als jij seks wilt met mij, trek dan een maal aan mijn penis. Wil je geen seks met mij, trek er dan 50 keer aan."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een trio met moeder en dochter (6.4/10)
Karel zit op café en ontmoet er een prachtige vrouw van 40 jaar. Ze drinken wat en geraken aan de praat. De twee geraken erg opgewonden. De vrouw vraagt aan Karel of hij al ooit eens een triootje met ...Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)
De supergeile haan (7.99/10)
Een boer gaat in de dierenwinkel een nieuwe haan kopen. De eigenaar meldt dat hij nog één haan over heeft, maar dat deze ontzettend geil is. De boer vindt dat niet zo erg want hij heeft voor vannacht ...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Hij doet nog steeds pijn (7.91/10)
Twee vrouwen spelen op zondagmorgen een partijtje golf. Op een zeker moment slaat de ene vrouw de bal behoorlijk uit de richting. Het is zelfs zo erg dat ze enkele honderden meters verder een man raa...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
