Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een grote oorlog op til
Waarom komt er binnen 50 jaar een oorlog tussen België en Holland?Dan beginnen die Hollanders uiteindelijk onze moppen over hen te begrijpen.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De loodgieter uit Antwerpen (7.67/10)
Een loodgieter uit Antwerpen krijgt de opdracht om een defecte wc te gaan herstellen in Borgerhout op het derde verdiep. De loodgieter belt aan en er komt een vrouwtje met hoofddoek op het balkon te...Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
Marokkaanse geboorte (7.23/10)
Er loopt een marokkaans koppel over de meir, waarvan de vrouw hoogzwanger is van nen tweeling. Op nen bepaalde moment voelt ze weeën opkomen en zegt ze tegen hare man da haar water is gebroken en da z...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
De Irakese spits (7.17/10)
Een scout van voetbalclub Antwerp vertelt de trainer dat hij een fantastische jonge Irakese spits aan het werk heeft gezien in Bagdad. De trainer stapt onmiddellijk op het vliegtuig om een wedstrijd t...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
