Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wirwar
De juf vraagt in de klas of de leerlingen een zin kunnen maken met het woordje "wirwar".Leentje krijgt eerst het woord en zegt: "Gisteren heb ik mijn mama wol helpen sorteren, het was een echte wirwar."
"Zeeeer goed!", zegt de juf, waarop zij Frankske het woord geeft.
"Als mijn papa 's morgens opstaat, is zijn haar een echte wirwar."
"Ook een zeer goede zin", stelt de juf.
De derde leerling die het woord neemt is Ahmed, zijn zin is: "Mijn broer ging foriche week een bank overfal, maar zijn gewirwar kapot."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Belgische slimheid (7.5/10)
Een Belg en een Hollander lopen door het bos en plots horen ze iemand roepen:"HELP,HELP". Ze lopen erna toe en zien dat een elfje aan het verdrinken is. Alle twee springen ze in 't water en ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Les Nederlands (6.44/10)
't is Nederlandse les en de juf vraagt:"Wie kan er een zin vormen met de woorden 'waarschijnlijk' en 'want'?
Marceltje steekt zijn vinger in de lucht en zegt:
"...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
accidentje (7.13/10)
Een type met 25 pinten achter de kiezen bolt naar huis. Onderweg voelt hij een schok, schiet klaarwakker, trekt zijn auto recht en ziet in zijn achteruitkijkspiegel nog net een marokkaan de berm inkie...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
