Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een grote oorlog op til
Waarom komt er binnen 50 jaar een oorlog tussen België en Holland?Dan beginnen die Hollanders uiteindelijk onze moppen over hen te begrijpen.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Boerenjongens (6.01/10)
Twee boerenjongens uit Twente staan samen op de akker."Wêje nog," zegt de ene boer, "dâ we vorige week noar Amsterdam zijn 'weest voor die boer'ntentoonstelling?"
...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Turk in de Mercedes 500 SL (7.81/10)
Ne rijken Turk koopt een Mercedes 500 SL en rijdt ermee over de autostrade. Op een gegeven moment krijgt hij ne platten band. Hij zet de auto aan de kant en begint de band te verwisselen.Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Wie stinkt het meest (6.1/10)
3 Mannen, een Belg, een Nederlander en een Duitser komen bij een herberg . Er is echter nog maar 1 kamer beschikbaar en dat is een stal met een geit erin. De mannen willen toch ergens slapen en optere...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
