Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hollander in een wapenwinkel
Een Hollander gaat in België een wapenwinkel binnen en vraagt aan de verkoper: "hebben jullie vuurwapens?" Deze antwoord ondanks het feit dat de muur achter hem er vol van hangt: "Nee!""Nou moe?" denkt de Hollander en vraagt verder: "iets automatisch dan?" "Nee!" (de muur links hangt vol machinegeweren!) "Tenminste een mes of zo?" "NEE!" (De muur rechts hangt vol messen!)"
Uiteindelijk vraagt de ondertussen gestresste Hollander: "Zeg eens, hebben jullie iets tegen Hollanders?" Het antwoord: "Ja, Hier achter mij bijvoorbeeld... of hier rechts, of links..."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Die ene Belg (7.76/10)
Al jaren lang gaan twee Hollanders en een Belg iedere donderdag in een café biljarten.Op een avond verschijnt opeens de Belg niet.
De Hollanders beginnen ongerust te worden en om 23.00 ...
Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Marrokaanse bus (6.48/10)
Er stort een bus met 50 Marrokanen in een ravijn.Wat is het jammere van de zaak?
Er konden er 65 in....
Mop verder lezen (Je hebt 144% gelezen)
Wong, goed detective (7.26/10)
Een zakenman is getrouwd met een beeldschone vrouw. Hij is vaak voor zaken op reis en vertrouwt zijn vrouw niet meer. Hij gaat naar een detectivebureau en vraagt daar of een detective zijn vrouw een w...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)