Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hollands verstand of gierig?
Een Belg komt toevallig een Hollandse vriend tegen in Parijs.Ze slaan een praatje en de Hollander vertelt dat hij er op huwelijksreis is.
"Waar is je bruid dan?" vraagt de Belg nieuwsgierig.
"Nou, die is gewoon thuis", zegt de Hollander. "Ze was al eens in Parijs geweest!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Trotse vaders (7.47/10)
In een Brussels ziekenhuis zitten een Belg, een Nederlander en een Keniaan in de wachtzaal te wachten op nieuws van de gynaecoloog. Die komt binnen en zegt: Proficiat! “U bent alledrie vader van een z...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Belgische slimheid (7.5/10)
Een Belg en een Hollander lopen door het bos en plots horen ze iemand roepen:"HELP,HELP". Ze lopen erna toe en zien dat een elfje aan het verdrinken is. Alle twee springen ze in 't water en ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Toekomstvoorspellingen (6.86/10)
Den osama en den george zitten gezellig wat te praten, via allerlei omwegen beginnen ze over tv programma's te praten den osama zegt tegen george dat hij niet snapt dat er in star strek chinezen en ne...Mop verder lezen (Je hebt 59% gelezen)
