Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De drie bouwvakkers
Drie bouwvakkers, een Belg, een Hollander en een Duitser houden schafttijd. De Belg doet z'n brooddoos open. "Godverdomme hé, weeral gelei, als ik morgen nog gelei tussen m'n boterhammen vind, spring ik hier van de stelling naar beneden." Dan doet de Duitser z'n brooddoos open: "Scheisse, alweer worst tussen m'n boterhammen, als ik morgen nog worst meekrijg, dan spring ik hier naar beneden." Als laatste opent de Hollander z'n brooddoos. "Potverdorie, alweer kaas. Als ik morgen nog kaas tussen m'n boterhammen heb, spring ik hier naar beneden." 's Anderendaags is het weer schafttijd en de Belg doet z'n brooddoos open. Natuurlijk gelei, en hij springt naar beneden, dood. De Duitser juist hetzelfde, juist zoals den Hollander.Op de begrafenis komen de drie weduwes bij mekaar. De Belgische: "had hij nu maar gezegd dat hij gene gelei meer wilde, dan had ik er iets anders op gesmeerd." De Duitse: "ja, inderdaad, had mijn man nu maar gezegd dat hij geen worst meer wilde, ik had er wel iets anders tussen gedaan." Waarop de Hollandse: "ik snap er niks van. Hij smeert elke dag z'n boterhammen zelf!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hollandse recyclage (7.54/10)
Er zit een Hollander in het restaurant te eten. Hij eet een croisantje. Komt er een Marokkaans kereltje aangelopen die asociaal op zijn kauwgom zit te kauwen. Hij neemt plaats naast de Hollander.Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Opblaaspop (6.77/10)
Er komt een man in een seksshop om een opblaaspop te kopen, de verkoper vraagt of hij een blonde, zwarte of bruine wil.De man wil een blonde.
De verkoper vraagt ook of hij ene wil met...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
Hollandse gierigheid (6.54/10)
Komt er een jehova bij een Nederlander aan de deur en zegt:"Wij brengen u het licht".
Zegt die Hollander: "Als u goedkoper bent als de NUON sluit ik me bij jullie aan&qu...
Mop verder lezen (Je hebt 94% gelezen)
