Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Slim oud pastoorke
Er was eens een oud pastoorke en die was zo devoot dat hij alle aardse dingen liet liggen voor wat ze zijn .Den bisschop kwam hem eens bezoeken en hij wist dat het pastoorke geen meubelen bezat. Daar aangekomen zegt de bisschop: "Awel pastoorke, je leeft hier toch maar armoedig he!" "Wel nee," zegt het pastoorke "ik heb een meid voor alles, om te koken, te kuisen, af te wassen enzomeer. Als ik wil eten dan zet mijn meid zich op handen en knieen en op haar rug zet ik mijn bord om te eten. Goed gezien he?""Ja," zegt den bisschop "maar ik zie dat je ook geen bed hebt om te slapen." "Awel", zegt het pastoorke "dat is geen probleem hoor. Als ik s'avonds ga slapen dan draai ik mijn tafel om en slaap ik tussen de poten he!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nonnen Sex (6.36/10)
Een man heeft wel eens gehoord van nonnenseks en wil dat wel eens proberen. Hij gaat naar een klooster en vraagt aan Moeder Overste of ze hier ook aan nonnenseks doen. "Natuurlijk," zegt Moe...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Het cijfer 7 (7.08/10)
Vandaag zijn er nog veel mensen die, als ze het cijfer zeven schrijven, een horizontaal streepje zetten in het midden van het cijfer. De meeste lettertypes hebben dit echter laten verdwijnen. Maar wee...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Oorlogsverhaal (6.78/10)
*Polen 1944*De Duitse SS verzamelt alle dorpelingen, een priester weet te ontsnappen, achterna gezeten door een jonge nazi.
De priester loopt zich klem in een binnenplaats, er ...
Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
