Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Tuin van Eden
Een Fransman, een Belg en een Nederlander belanden in de tuin van Eden. Er bevindt zich daar een zwembad met een merkwaardige eigenschap. Net voor je van de springplank duikt, kan je een wens doen en het zwembad vult zich daarmee.De Fransman springt als eerste en net voor hij duikt zegt hij 'vin'. Het hele zwembad is plots gevild met een lekker Frans wijntje.
Als tweede springt de Belg. Net voor hij duikt roept hij: 'bier', en ja hoor, het zwembad is gevuld met lekker, koel bier.
De Nederlander vindt dit wel heel leuk, hij klimt op de wipplank, maar schuift helaas uit en terwijl hij van de wipplank valt roept ie: 'shit zeg!!'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Eendjes (8/10)
Drie vrouwen sterven allemaal samen in een auto-ongeluk en gaan allemaal naar de hemel. Sint Pieter, die al staat te wachten op de drie ontvangt hen met open armen en zegt: "Er is maar 1 regel hi...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
En de mensen? (6.97/10)
Een pastoor en een rabbijn staan met elkaar te praten. "Ik had laatst een visioen van de joodse hemel," zegt de pastoor. "En, hoe was het er?" vraagt de rabbijn. "Man, het lee...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Scheidingshekken kapot (6.46/10)
Het scheidingshekken tussen de hemel en de hel is omvergevallen.Sinte Pieter gaat Satan opzoeken en herinnert hem aan het contract:
"De kosten moeten ieder voor de helft g...
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
