Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Tuin van Eden

Een Fransman, een Belg en een Nederlander belanden in de tuin van Eden. Er bevindt zich daar een zwembad met een merkwaardige eigenschap. Net voor je van de springplank duikt, kan je een wens doen en het zwembad vult zich daarmee.
De Fransman springt als eerste en net voor hij duikt zegt hij 'vin'. Het hele zwembad is plots gevild met een lekker Frans wijntje.

Als tweede springt de Belg. Net voor hij duikt roept hij: 'bier', en ja hoor, het zwembad is gevuld met lekker, koel bier.

De Nederlander vindt dit wel heel leuk, hij klimt op de wipplank, maar schuift helaas uit en terwijl hij van de wipplank valt roept ie: 'shit zeg!!'



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Professor en zijn assistent (6.93/10)

Een Professor en zijn assistent zijn gaan tennissen.
Maar de assistent zegt de hele tijd: SHIT MIS, SHIT MIS, SHIT MIS!
Dan zegt de professor: als je nog een keer "SHIT MIS" ze...

Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)


In de biechtstoel (6.68/10)

Het gebeurde in de tijd dat de priesters nog een soutane en een grote hoed droegen.
Een jong priesterke hoort voor de eerste maal de biecht. Achteraf gaat hij krijtwit naar de pastoor en zegt: ...

Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)


Een nonneke sterft (7.41/10)

Er sterft een nonneke...
Zij gaat NATUURLIJK naar de hemel waar ze door Sint Pieter met open armen ontvangen wordt.
Ze krijgt er een rondleiding als een koningin.
Alles is mooi...

Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)


Mop details

Categorie: Religie
Moppentapper: Vittelleke
Datum: 25-01-2024
Maal bekeken: 8490
Aantal stemmen: 43
Gemiddelde score: 6.37

5
2
1
2
3
2
8
11
7
2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish