Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De 3 dorstige vampieren
Er zitten 3 vampieren op een dak wat bij te praten. Plotseling zegt de eerste: "Ik heb dorst!" waarna hij rechtspringt en wegfladdert... 2 uur later komt hij terug, met heel zijn mond onder het bloed. "Amai," zeggen de twee overgebleven vampieren, "Waar zijt gij geweest?" Waarop de vampier antwoord: "Wel, ziet ge daar in de verte die kerk? Daarrond ligt een dorp en ik heb heel het dorp leeggezogen." De twee vampieren zijn onder de indruk. Ze gaan alledrie zitten en praten verder.Een beetje later springt de tweede vampier recht en zegt: "Ik heb dorst!", waarna ook hij wegfladdert... 5 uur later komt hij pas terug met zijn gezicht en borst helemaal onder het bloed. "Amai," zeggen de andere twee, "Waar zijt gij geweest?" Waarop de vampier antwoord: "Wel, ziet ge daar in de verte die kerk? Daarrond ligt een dorp maar als je een beetje verder vliegt kom je een stad tegen. Ik heb gewoon heel die stad leeggezogen." De twee vampieren zijn nu nog meer onder de indruk. Ze gaan alledrie zitten en praten verder.
Nog wat later springt de laatste vampier recht en zegt "Ik heb dorst!" en ook hij fladdert weg... Uren en uren verstrijken en pas na 20 uur komt de vampier terug. Van kop tot teen zit hij onder het bloed, geen plekje op zijn lichaam is niet besmeurd. "Godallemachtig!" roepen de andere twee, "Waar zijt gij geweest?" Waarop de vampier antwoordt: "Wel, ziet ge daar in de verte die kerk? Verder ben ik nie geraakt want daar ben ik recht tegenaan gevlogen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vrouwelijke logica (7.37/10)
Als je een vrouw op een voetstuk plaatst en haar wil beschermen van alledrukte, ben je een macho.
Als je thuisblijft en het huishouden doet, ben je een watje.
Als je te h...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Wedden? (6.64/10)
Een bouwvakker komt om het leven op zijn werk.Na enig overleg neemt Pol de beslissing om dit te gaan melden aan diens vrouw.
2 uur later komt Pol terug met 2 bakken bier.
"...
Mop verder lezen (Je hebt 48% gelezen)
Mooie uitspraken (6.11/10)
"Waarom heet een vlieg 'vlieg' en een vis geen 'zwem' ?""Mijn schoonmoeder had pijn onder haar linkerborst. Het bleek een gezwollen knie te zijn."
"Sla nooit ee...
Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
