Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Schoonmoeder
Een klein kaal ventje staat op het Muntplein. Telkens als er een tram stopt, zet hij een stap vooruit, geeft een kus op de voorruit van de tram en gooit een bos bloemen naar binnen.Lijn 26 komt voorbij: kus op de voorruit en een bos bloemen naar binnen.
Lijn 25 komt voorbij: kus op de voorruit en een bos bloemen naar binnen.
Lijn17 komt voorbij: kus op de voorruit en een bos bloemen naar binnen.
Een man aan de overkant van het plein heeft een tijdje staan gadeslaan en loopt naar het ventje toe. "Maar wat doet u toch heel de tijd?" vraagt hij.
Het klein kaal ventje antwoordt: "Gisteren is mijn schoonmoeder hier aangereden door een tram, maar ik weet niet welke bestuurder het was."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Slecht rapport (6.5/10)
Jantje komt thuis met zijn rapport en na het bekijken ervan, zegt zijn vader: "Dat is een slecht rapport Jantje, dat verdient straf."
Waarop Jantje antwoordt:
...
Mop verder lezen (Je hebt 75% gelezen)
Werken in de zoo (7.92/10)
Een man zonder werk bekijkt de advertenties in de krant en leest dat ze een oppasser zoeken in de zoo. De man gaat zich gaan aanbieden maar krijgt een njet van de directeur: "Spijtig, ik heb zoju...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
De nieuwe vertegenwoordiger (6.04/10)
Een man reageert op een advertentie voor vertegenwoordiger te worden, d.m.v huis aan huis verkoop. Zijn referenties zijn goed en hij wordt dan ook op een maandagmorgen op de hoofdzetel ontboden voor z...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
