Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het is niemand van bij ons...
Drie vrouwen zijn op de camping in de kantine geweest. Ze hebben een borreltje op en lopen gearmd terug naar de caravan. Onderweg struikelen ze bijna over een stomdronken kerel die op de grond ligt. Zegt de eerste vrouw: "Nou, dat is mijn Jan niet, want dat zie ik aan z'n oren." Zegt de tweede vrouw: "Nou, dat is mijn Piet niet, want dat zie ik aan z'n neus." De derde vrouw maakt de gulp van de man open en zegt: "Nou, 't is ook niemand van de camping." zegt Saar.Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
ooievaar (7.79/10)
Jantje vraagt aan vader: Papa, waar kom ik eigenlijk vandaan?Vader antwoordt: "Van de ooievaar Jantje"
Jantje: "De ooievaar?
Er lopen duizenden schone meisjes ro...
Mop verder lezen (Je hebt 83% gelezen)
Eerste keer seks (7.54/10)
Een 14 jarige jongen komt thuis, loopt naar zijn moeder en zegt: 'Ma, ik heb vandaag voor de eerste keer seks gehad!' Moeder is geschokt, en zegt: Wat je bent nog maar 14 en al seks! Naar je kamer en ...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
2 Overlevenden op eiland (6.78/10)
Een vliegtuig stort neer boven een oceaan.. Toeval wil dat uit het wrak 6 mannen en 1 vrouw levend komen gesparteld en ze belanden via een stuk vlothout op een afgelegen klein eilandje... Al gauw kome...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
