Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het is niemand van bij ons...
Drie vrouwen zijn op de camping in de kantine geweest. Ze hebben een borreltje op en lopen gearmd terug naar de caravan. Onderweg struikelen ze bijna over een stomdronken kerel die op de grond ligt. Zegt de eerste vrouw: "Nou, dat is mijn Jan niet, want dat zie ik aan z'n oren." Zegt de tweede vrouw: "Nou, dat is mijn Piet niet, want dat zie ik aan z'n neus." De derde vrouw maakt de gulp van de man open en zegt: "Nou, 't is ook niemand van de camping." zegt Saar.Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
In de kont neuken (7.73/10)
In een overvol cafe ziet een man een superknappe griet zitten. Hij stapt op haar af en vraagt: "Kan ik je wat te drinken aanbieden?". De vrouw kijkt hem aan en roept keihard, zodat heel het ...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
De Zwarte Ridder (7.3/10)
Een man is op vakantie in Mexico. Onderweg stopt hij in een verlaten, stoffig dorpje om een pilsje te kopen. Hij gaat een "saloon" binnen. Binnen gaat hij op een barkruk zitten, en bestelt b...Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
Sheep lover (6.87/10)
Man walks into the bedroom with a sheep under his arm, his wife is lying in bed.Man says, "This is the pig I have sex with when you've got a headache."
Wife re...
Mop verder lezen (Je hebt 59% gelezen)