Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Meer tijd
Een man vrijt voor de eerste keer met zijn vriendin op de achterbank van zijn auto. Als ze klaar zijn zucht hij:" Als ik geweten had dat je nog maagd was, had ik er meer tijd voor genomen."Zegt zij:"Als ik had geweten dat je meer tijd had, had ik mijn maillot uitgedaan."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Aantal tanden (6.29/10)
Op een zaterdagnacht heeft een oud vrouwtje net gedaan met werke. Juist wanneer ze haar winkeltje wil sluiten komen er 2 mannen binnen met een zwart masker. Het vrouwtje schrikt zich gek en vraagt wat...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
Je dag niet hebben (7.55/10)
Een man is aan het wandelen in het bos en komt een andere man tegen, die een boom aan het omhelzen is en tegelijk z'n oor stevig tegen de boom aandrukt. Hij is nieuwsgierig en vraagt de man waarom hij...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Volautomatische machine (7.9/10)
Een boer wil gaan moderniseren en besluit zich een nieuwe volautomatische koeienmelker aan te schaffen. Zo gezegd, zo gedaan. De machine werkt en de koeien produceren steeds meer melk. Dus denkt hij b...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
