Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Stomme Stoel
Een Nederlander, een Amerikaan en een Belg zijn in Amerika ter dood veroordeeld, zoals in een goed demoncratische staat behoort, wordt er vóór de executie gevraagd hoe men ter dood wil worden gebracht: door de elektrische stoel of door middel van ophanging.De Nederlander wil de elektrische stoel zodat hij sneller uit zijn lijden verlost is. Hij wordt op de stoel gezet, maar er mankeert iets aan het mechanisme. De stoel werkt niet en de Nederlander word vrijgelaten.
Dan is de Amerikaan aan de beurt. Ook hij heeft liever de elektrische stoel dan de galg. Hoewel de stoel inmiddels gerepareerd is, werkt het apparaat nog steeds niet, zodat ook de amerikaan op vrije voeten wordt gesteld.
Dan is de Belg aan de beurt. Deze hoeft evenmin lang na te denken. ''Geef mij die galg maar'' zegt hij. ''want die stomme stoel doet het toch niet''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
God en de Walen (6.78/10)
Op de zesde dag, toen God de wereld had gecreëerd, besliste hij de volkeren te creëren.Samen met St.-Pieter gaf hij elk volk zijn kwaliteiten.
Hij zij: "Dit zijn de Zwitsers: spaar...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Hier zit geen vis (6.99/10)
Het is hartje winter en een Belg gaat vissen. Hij kijkt om zich heen en denkt: "Dit is een mooie rustige plek, hier ga ik vissen.... ik moet alleen nog een gat in het ijs zagen."Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Vaderlandsliefde (7.11/10)
Een Vlaming, Engelsman, Waal en Duitser zitten op een vliegtuig. De motor van het vliegtuig gaat kapot en het komt erop neer dat slechts één persoon kan blijven, anders stort het vliegtuig neer.Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)