Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Molen met 4 wieken

Twee Limburgers lopen op straat, de een heeft verband om zijn hoofd. Vraagt de ander: "Hoe komt dat?"

"Wel, ik was gister bij een molenaar, en die vertelde me dat een molen 4 wieken heeft. Dus ik tellen, 1......, 2....., 3....., 4.... toen stak ik mijn hoofd naar buiten en kwam er nog een vijfde aan."



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Hier zit geen vis (6.99/10)

Het is hartje winter en een Belg gaat vissen. Hij kijkt om zich heen en denkt: "Dit is een mooie rustige plek, hier ga ik vissen.... ik moet alleen nog een gat in het ijs zagen."

Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)


Eiffeltoren (6.32/10)

Een belg een fransman en een italiaan zitten boven op de Eiffeltoren. Ze hebben een weddenschap opgericht om hun uurwerk van de eifeltoren te laten vallen naar beneden spurten en hem weer opvangen.
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)


2 Antwerpse vrienden (6.66/10)

Frans zegt tegen Jef: "Seg moette gaai main vraa ni emme?"
Jef antwoordt: "Neeje joeng, da kannek nie doeng."
Frans: "Mor allee joeng ''k zalle kik doar nie kwoa...

Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)


Mop details

Categorie: Belgen
Moppentapper: petje1
Datum: 15-05-2018
Maal bekeken: 16940
Aantal stemmen: 102
Gemiddelde score: 6.73

12
3
4
5
4
10
11
19
13
21
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish