Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Na veertig keer
Een mevrouw is aan het wachten om geopereerd te worden. Wanneer ze de chirurg ziet, zegt ze: "Dokter, ik ben zo bang!"Chirurg: "Dat is niet nodig mevrouwtje, ik heb deze operatie al meer dan veertig keer uitgevoerd."
Zegt de vrouw: "Dan ben ik gerustgesteld dokter."
Chirurg: "Ik ook, de operatie moet toch eens ne keer lukken é"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De snelste vader (6.54/10)
Er zitten drie jongens op het schoolplein. Zegt de eerste: "Ik heb de snelste vader van de wereld"."Hoezo"? vraagt de ander.
"Awel, mijn vader is F16 piloot&quo...
Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)
Militaire keuring (6.83/10)
Er zat in 1960 een jongen bij de keuringsarts voor militaire dienst.De arts vroeg de jongen wat hij in militaire dienst wil gaan doen.
"Ik wil graag generaal worden," zegt d...
Mop verder lezen (Je hebt 64% gelezen)
Agenten op pad (7.73/10)
2 Belgische agenten lopen op vrijdagavond door het bos. Ze denken er al aan dat ze straks een pintje gaan drinken, en dat ze een mooi weekend voor de boeg hebben. Maar dan zien ze een man aan een boom...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
