Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Na veertig keer
Een mevrouw is aan het wachten om geopereerd te worden. Wanneer ze de chirurg ziet, zegt ze: "Dokter, ik ben zo bang!"Chirurg: "Dat is niet nodig mevrouwtje, ik heb deze operatie al meer dan veertig keer uitgevoerd."
Zegt de vrouw: "Dan ben ik gerustgesteld dokter."
Chirurg: "Ik ook, de operatie moet toch eens ne keer lukken é"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Uw fiets is morgen klaar! (7.13/10)
Een agent houdt een fietser aan:"Uw bel is kapot, uw remmen werken niet en u heeft geen verlichting, dat gaat u 25 euro kosten"
Zegt de fietser: "Dat is g...
Mop verder lezen (Je hebt 80% gelezen)
Een bolleke stront (6.45/10)
Zo komt er ne vent bij den dokter en zegt: "Dokter, ik weet niet wat ik heb,ik heb totaal geen smaak meer, en ik doe niks dan liegen." Den dokter zegt: "Daar kan ik ni veel aan doen, ma...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
De bar onderpissen (7.79/10)
Een man loopt vanaf de biljarttafel naar de bar in een café en zegt tegen de barkeeper: "Ik wil graag wedden dat ik in dat glas daar 5 meter verderop kan pissen zonder dat er iets naastkomt!"...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
