Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Na veertig keer
Een mevrouw is aan het wachten om geopereerd te worden. Wanneer ze de chirurg ziet, zegt ze: "Dokter, ik ben zo bang!"Chirurg: "Dat is niet nodig mevrouwtje, ik heb deze operatie al meer dan veertig keer uitgevoerd."
Zegt de vrouw: "Dan ben ik gerustgesteld dokter."
Chirurg: "Ik ook, de operatie moet toch eens ne keer lukken é"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Agenten op pad (7.73/10)
2 Belgische agenten lopen op vrijdagavond door het bos. Ze denken er al aan dat ze straks een pintje gaan drinken, en dat ze een mooi weekend voor de boeg hebben. Maar dan zien ze een man aan een boom...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Belastingscontrole (7.71/10)
Een belastingscontroleur komt de zaken van de rabbijn controleren. Hij merkt verwonderd op dat de rabbijn nog nooit inkomsten heeft aangegeven. In de synagoge ziet hij dat de rabbijn het afdruipend ka...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
6 Brandweerkorpsen (6.98/10)
Een directeur van een chemisch bedrijf wordt 'snachts gebeld dat z'n bedrijf staat af te branden. Zijn bedrijf is heel goed beveiligd met een dikke betonnen muur omdat ze ook voor de NASA proeven doen...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
