Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Na veertig keer
Een mevrouw is aan het wachten om geopereerd te worden. Wanneer ze de chirurg ziet, zegt ze: "Dokter, ik ben zo bang!"Chirurg: "Dat is niet nodig mevrouwtje, ik heb deze operatie al meer dan veertig keer uitgevoerd."
Zegt de vrouw: "Dan ben ik gerustgesteld dokter."
Chirurg: "Ik ook, de operatie moet toch eens ne keer lukken é"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een bolleke stront (6.45/10)
Zo komt er ne vent bij den dokter en zegt: "Dokter, ik weet niet wat ik heb,ik heb totaal geen smaak meer, en ik doe niks dan liegen." Den dokter zegt: "Daar kan ik ni veel aan doen, ma...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Controlehulpje (6.16/10)
Rij ik met de auto door ons dorp, word ik aangehouden door de politie.Ik draai mijn raampje open,vraagt hij of ik mee wil werken aan een alcoholcontrole.
Waarop ik zei: "Oke, dat i...
Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)
Tuinman sollicitatie (6.16/10)
Moos moet als tuinman gaan solliciteren bij een rijke dame.Sam staat voor de deur te wachten tot Moos weer terug komt.
Na een half uurtje komt Moos weer naar buiten en doet zijn verhaa...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
