Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Blauwe en Rode strepen
Er zitten twee vrienden in de kroeg. Zegt de een: ik ga efkes pissen héHij komt even later terug en zegt zachtjes tegen zijn vriend: Beetje genant maar er loopt een blauwe streep over mijne lul
Zegt de ander: Geeft niks, ik had overlaatst allemaal rode strepen op mijne lul Ben naar dokter Dubois geweest en die heeft me direct geholpen voor maar 25 euro!
De andere man zucht opgelucht en gaat diezelfde middag ook nog naar dokter Dubois. Als hij zijn probleem getoond heeft, zegt de dokter: Ik kan je wel helpen, maar dan gaat dat je 500 euro kosten
Wat? 500 euro? zegt de man, je hebt laatst mijn vriend met zijn rode strepen geholpen voor slechts 25 euro!
Tja, zegt de dokter, lippenstift verwijderen is dan ook ietsje goedkoper dan spataderen.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Indiaan (6.98/10)
Een indiaantje vraagt aan zijn vader: "Papa, waarom heet mijn zusje eigenlijk Zonneschijn"?"Omdat zij is gemaakt toen de zon volop scheen".
"En waarom heet mi...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
Het magneetje (7.93/10)
Er komt een vrouw bij de dokter en ze zegt tegen hem: "Dokter, ik zit met een probleem! Mijn man heeft namelijk een klein piemelke en elke keer als ik bijna een orgasme krijg, dan floept hij er u...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Te druk in de hemel... (8.01/10)
God zit met een dilemma. Het is veel te druk in de hemel. Hij verzint een nieuwe regel en vertelt dit aan de engel bij de hemelpoort. Elke keer als er iemand bij de hemelpoort komt moet je vragen ho...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
