Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Studentikoze uitleg
P moet examen afleggen bij S. Het gesprek is net begonnen, maar het verloopt wat stroef...P: Teveel op café gezeten dit jaar, jongeman?
S: Zeker professor, maar in tegenstelling tot een andere persoon aan deze tafel verscheen ik nooit dronken in de les...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
vrijdag (7.16/10)
Phil wordt wakker in de hel en hij is een beetje slechtgehumeurd. Satan loopt voorbij en spreekt hem hierop aan.Satan: "Awel waarom zo'n lang gezicht?"
Phil: "Wat denk je...
Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Ben ik verzekerd? (6.51/10)
Ben ik hier wel tegen verzekerd?Hieronder een aantal schriftelijke uitspraken van verzekerden die aangifte doen van een schadegeval
(Uit een proces-verbaal) De achterv...
Mop verder lezen (Je hebt 2% gelezen)
Nee dat had ik niet gedacht ! (7.07/10)
Een 80 jarig boertje gaat voor het eerst vliegen. Een beetje nerveus stapt hij in en gaat zitten. Het vliegtuig gaat helemaal naar links en de boer zegt: "Tja dat had ik wel gedacht." De pil...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
