Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kunstgebit
Oma, berispend : Als ik gaap hou ik altijd netjes men hand voor mijn mond!Wimpie: Dat hoef ik niet te doen. mjjn gebit zit nog vast!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Artritis (7.76/10)
Een dronken man die vreselijk naar alcohol ruikt gaat in de metro naast een priester zitten. De man heeft een gevlekte das om, zijn gezicht zit vol vegen rode lippenstift en een half lege fles gin han...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Nieuwe Ferrari (6.56/10)
Er is een man die een nieuwe ferrari heeft gekocht. Een mooie rode cabrio. Hij gaat hem halen en hij scheurt door de stad. Dan scheurt hij door de woonwijken, iedereen mag zijn auto zien. Daarna scheu...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Plastische chirurgie (7.36/10)
Een man van 49 vind dat hij er veel ouder uit ziet dan dat hij is. Door middel van plastisch chirurgie gaat hij er jonger uitzien. Na 3 dagen in het ziekenhuis gelegen te hebben gaat hij naar huis. Ee...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
