Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een hard leven...
Een komkommer, een augurk en een penis zitten met elkaar te babbelen over wat voor een rotleven ze hebben. De komkommer vertelt: Jongens ik heb een ellendig leven, als ik groot, dik en sappig ben snijden ze me in stukjes en gooien me bij de salade!De augurk op zijn beurt: Jij denkt dat jou leven rot is, en ik dan!
Als ik groot, dik en sappig ben steken ze me in azijn, gooien kruiden op me en laten me daar een tijd in staan om me, als ik zuur genoeg ben, tussen hun tanden te zetten!
En de penis : Jullie denken dat jullie een hard leven hebben? Als ik groot, dik en sappig ben trekken ze mij een plastiek zak over mijn hoofd, steken me in een donkere kamer en stoten mij met mijn hoofd tegen een muur totdat ik overgeef en flauwval!!!!!!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Oerlelijk pak verkocht (6.98/10)
De baas van een kledingwinkel komt zijn zaak binnen en ziet dat één van de winkelbediendes zijn hand in het verband heeft.De baas vraagt: "Zijn er nog bijzondere dingen gebeurd?"
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Cola verkoop in middenoost (7.66/10)
Een verkoopsdirecteur van Coca Cola keert teleurgestelt terug van zijn opdracht uit het midden oosten.Een vriend vraagt: En waarom was het niet succesvol bij de Arabieren?
Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Ons ... (6.9/10)
De huishoudster van Meneer Pastoor klopt op de deur van de studeerkamer en gaat naar binnen."Meneer Pastoor, uw maaltijd is klaar."
"Suzanne," zegt Meneer Pastoor ...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
