Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een hard leven...
Een komkommer, een augurk en een penis zitten met elkaar te babbelen over wat voor een rotleven ze hebben. De komkommer vertelt: Jongens ik heb een ellendig leven, als ik groot, dik en sappig ben snijden ze me in stukjes en gooien me bij de salade!De augurk op zijn beurt: Jij denkt dat jou leven rot is, en ik dan!
Als ik groot, dik en sappig ben steken ze me in azijn, gooien kruiden op me en laten me daar een tijd in staan om me, als ik zuur genoeg ben, tussen hun tanden te zetten!
En de penis : Jullie denken dat jullie een hard leven hebben? Als ik groot, dik en sappig ben trekken ze mij een plastiek zak over mijn hoofd, steken me in een donkere kamer en stoten mij met mijn hoofd tegen een muur totdat ik overgeef en flauwval!!!!!!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vrouw kwijt (7.41/10)
2 mannen botsen in de supermarkt tegen elkaar met hun winkelkarretje."Sorry zegt de ene man, ik ben wat zenuwachtig, want ik ben mijn vrouw aan't zoeken."
&quo...
Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Een Belg in Amerika (6.39/10)
Een Belg komt voor de eerste keer in Amerika.Dan komt er een man aanlopen en die doet zijn jas open en zegt:''FBI''
Dan doet de belg zijn jas open en zegt:''C&A''...
Mop verder lezen (Je hebt 102% gelezen)
Dehaene (6.12/10)
Ex Premier Dehaene is weer opnieuw op kiesronde nu voor het Europees Parlement,Hij moet weer eens een akte de presente geven in een of ander boerengat.
Z’n chauffeur rijdt hem d...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
