Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kruiswoordraadsel
Een man zit in een café een kruiswoordraadsel in te vullen en vraagt plots aan zijn vriend : "Vrouwelijk geslachtsdeel, begint met een V en eindigt met een A"De vriend denkt even na en vraagt :"Horizontaal of vertikaal ?"
De man kijkt even naar de puzzel en zegt :"Horizontaal.."
De vriend denkt even na en zegt dan aarzelend:" ja,dan weet ik het niet .."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Interview met 102-jarige (6.54/10)
Een reporter gaat een 102 jarige intervieuwen in het home. Na de gebruikelijke vraag van wat hebt ge gedaan om die ouderdom te bereiken, vraagt hij: "Is er niet een dag geweest die u als de beste...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Bedankt voor de pinda's! (7.2/10)
Peter bezoekt samen met zijn maat Henk zijn oude moeder. Terwijl Peter gezellig met zijn moeder praat, eet Henk de pinda's op die op de tafel liggen. Als ze samen weer weg gaan, roept Henk: "Beda...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
Brilletje (6.34/10)
Moeder gaat met Jantje op bezoek naar een vriendin, die net een kindje heeft gekocht.Het kindje is echter geboren zonder oortjes.
Jantje heeft altijd al het hart op de tong gehad, en mo...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
