Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Jezus in Blankenberge
Jezus loopt op dn dijk in Blankenberge en hij ziet een man in een karreke, hij gaat ernaar toe en zegt: "Sta op, mijn leerling, en gij zult opnieuw wandelen" de man in het karreke kijkt ne keer naar jezus en rijdt weer verder...Jezus loopt hem achterna, doet hem terug stoppen en zegt tegen hem: "Sta op, mijn leerling, en gij zult opnieuw wandelen" de man begint boos te worden en rijdt terug verder.
Jezus loopt terug achter hem aan, doet hem terug stoppen en zegt terug de wijze woorden: "Sta op, mijn leerling, en gij zult opnieuw wandelen" de man begint nu serieus boos te worden en zegt tegen jezus: "gade nu eindelijk ne keer stoppen! kheb gvd betaalt voor een uur me diene go-cart te moge rijden en gij houdt mij iedere keer tegen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Slimme jongen (6.96/10)
Moeder moet naar de vrouwenarts en heeft geen oppas voor haar zoon van zes, dus deze gaat mee. De jongen blijft aandachtig meekijken en ziet de arts beginnen aan het onderzoek. De dokter ziet dat en v...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
2 nonnen worden verkracht (6.88/10)
Twee nonnen lopen door een donker steegje en worden plotseling gegrepen door twee mannen. Terwijl ze wordt verkracht, kijkt een van de nonnen naar de hemel en roept: "God vergeef hen. Zij weten n...Mop verder lezen (Je hebt 69% gelezen)
Liever ontucht dan drank (7.55/10)
Een arts en een priester zitten naast elkaar in het vliegtuig. Als ze na een vertraging van meer dan een uur eindelijk opstijgen, krijgen de reizigers een drankje aangeboden. Een charmante stewardess ...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)