Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Moslim overlijdt
Een moslim overlijdt en gaat komt bij de hemelpoort, daar staat Petrus hem op te wachten: "Aaah meneer Abdul, we verwachtten u al. God is klaar om u te ontvangen."Abdul: "Maar ik ben moslim, ik zou graag Allah willen zien!"
Petrus: "Dat komt wel, hophop, God wacht!
Abdul gaat door de hemelpoort en daar staat God hem al op te wachten.
God: "Aah daar bent u, loopt u maar mee dan kunnen we u inschrijven."
Abdul: "Maar ik ben moslim en zou dus heel graag Allah willen zien."
God: "Jaja, dat komt wel, loop maar mee."
Ze gaan naar het prachtige kantoor van God, Abdul kijkt zijn ogen uit, maar wil eigenlijk toch wel naar het paradijs toe waar 70 maagden op hem wachten.
Abdul: "Ik stel het erg op prijs dat U mij wilt ontvangen meneer God, maar zoals U zelf weet ben ik moslim, dus ik vraag het nog een keer, ik zou graag Allah willen zien"
God: "Oké oké, als dat zo belangrijk voor je is!"
God drukt het knopje van zijn intercom in en roept:
"ALLAH TWEE KOFFIE!! EN VLUG EEN BEETJE!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Liever ontucht dan drank (7.55/10)
Een arts en een priester zitten naast elkaar in het vliegtuig. Als ze na een vertraging van meer dan een uur eindelijk opstijgen, krijgen de reizigers een drankje aangeboden. Een charmante stewardess ...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
De paus gaat op stap (7.34/10)
De paus gaat op bezoek in scherpenheuvel voor een zaligverklaring.De vaste pausmobielchauffeur Giovanni van de paus zegt: "Hoogheid
Belgie ligt niet zover van Rome als we nu eens ...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Mannelijke snuggerheid (7.85/10)
Een echtpaar had een tweeling van een jaar. Maar de ene kon wel praten en de andere totaal niet. Alles hadden ze al geprobeerd. Uiteindelijk besloot de vader met het kind naar Lourdes te gaan. Daar aa...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
