Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Overslapen
's Avonds rond 19u00 passeert een voorbijganger aan een ministerie. Hij ziet hoe plots de deur voorzichtig open gaat en een ambtenaar schichtig om zich heen kijkend naar buiten komt geslopen.De wandelaar spreekt de ambtenaar aan en vraagt: "Wat is er aan de hand? Hebt u misschien overgewerkt?"
"Maar nee", antwoordt de ambtenaar, "ik heb mij overslapen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De "ijverige" ambten (6.31/10)
Een "chef" op 't Ministerie wil "de werklust en de motivatie" van "zijnpersoneel" een beetje "OP-PEPPEN"
Hij gaat naar de "openbare ...
Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
Samen komen we er wel uit (7.53/10)
Een sip kijkende man komt bij de dokter. "Dokter," zegt hij, die sip kijkende man, dus, "ik zit met een groot probleem. Of beter gezegd, een klein probleem. Ik krijg 'm namelijk niet me...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Dronken... (7.4/10)
Een man loopt een cafe bovenop een wolkenkrabber binnen, bestelt een biertje en gaat zitten. Naast hem zit een man die opstaat, in het raam gaat staan en eruit springt. Even later komt hij gewoon weer...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
