Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Uw fiets is morgen klaar!
Een agent houdt een fietser aan:"Uw bel is kapot, uw remmen werken niet en u heeft geen verlichting, dat gaat u 25 euro kosten"
Zegt de fietser: "Dat is goed, maar dan moet ie wel morgen klaar zijn!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Met de pinguin op stap (7.72/10)
2 Agenten komen een pinguin tegen op straat. "Wat moeten we daarmee?" zeggen ze tegen elkaar... Ze beslissen uiteindelijk om hem mee te nemen. Onderweg gaan ze tanken en de pompbediende vraa...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
De 3 stewardessen (7.25/10)
Er zijn 3 stewardessen, 1 van de klm, 1 van Martinair en 1 van Transavia, die flight safety eindexamen moeten doen. De instructeur zegt tegen de stewardessen: "Ik heb een vraag voor jullie, die j...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Gestraft voor je huiswerk (6.33/10)
Jantje zat in de klas en vroeg aan de meester: "Meester, word je gestraft voor iets dat je niet gedaan hebt?" Waarop de meester antwoordde: "Natuurlijk niet Jantje, als je niets gedaan ...Mop verder lezen (Je hebt 46% gelezen)