Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De Turk en de Marokkaan
Ali is jarig en krijgt geld, een hoop geld. Hij denkt eens een keer de grote jongen uit te hangen op school en huurt met al zijn geld een Lamborghini Gallardo voor een half uurtje.Ja, dan gebeurt het: met zijn stomme kop rijdt hij te snel tegen de stoep aan en krijgt een klapband. Hij weet geen raad met de klapband, maar stapt uit en probeert toch de band te verwisselen. Als hij de auto op de krik heeft gezet stopt met piepende banden een opel kadet naast hem.
Er rent een marokkaanse jongen uit slaat de ruit van de auto in en zegt tegen Ali: " Kom op, snel!! Jij pakt velgen, ik pak de radio!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
E.T. en Marokkanen (7.53/10)
Vijf verschillen tussen E.T. en een Marokkaan...1- E.T. zag er beter uit!
2- E.T. leerde onze taal!
3- E.T. had z'n eigen fiets!
4- E.T...
Mop verder lezen (Je hebt 67% gelezen)
Rassendiscriminatie? (7.94/10)
Groep drie komt terug in de klas na het speelkwartier. De juffrouw vraagt aan Marietje:" Wat heb jij gedaan in de pauze?" "Ik heb in de zandbak gespeeld, juf." "Heel goed Mari...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Nieuwe thermos (7.37/10)
Een Nederlander komt bij Blokker in Antwerpen en ziet een thermosfles staan. Hij vraagt aan de verkoopster: Wat is dat? Awel, zegt de verkoopster, dat is een thermosfles, alles wat je er koud instopt ...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
