Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Snugger?

Een Belg een Nederlander en een Duitser worden in Frankrijk door Chirac ter dood veroordeeld,en dus besluiten de Fransen een guillotine te nemen. Eerst is de Belg aan de beurt. "Heb je nog een laatste wens?", vraagt Chirac. "Ja, doe me
maar een pak friet.", zegt de Belg. Als hij de friet heeft opgegeten moet het dan maar gebeuren. Hij wordt met zijn hoofd onder de guillotine geduwd en het mes zakt naar beneden en ...... blijft vlak boven het hoofd van de Belghangen."Oh lalaaa...!" roept Chirac. "Het vonnis ies voltrokken, dus hij mag vrij gaan."

Daarna is de Duitser aan de beurt. "Heb je nog een laatste wens?", vraagt Chirac. "Ja, doe me maar een biertje!" , zegt de Duitser. Als hij het biertje op heeft, moet het maar gebeuren. Ook hij wordt met zijn hoofd onder de guillotine geduwden het mes zakt naar beneden en ...... blijft vlak boven het hoofd van de man hangen. "Oh lalaaa...!" roept Chirac opnieuw. "Ik kan er niets mee beginnen, vonnis is voltrokken, dus ook hij mag gaan."

Daarna is de Nederlander aan de beurt. "Heb je nog een laatste wens?" vraagt Chirac. De Nederlander kijkt even speurend over de guillotine en zegt dan: "Nee, ik heb geen laatste wens, maar wel een opmerking: er zit een knoop in dat touw!"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Bussen zonder remmen (7.16/10)

Stel je voor: Een U-vormig dal. Loopt er een steile 1baans weg dwars door het dal. Van de linkerkant komt er een bus vol marokkanen zonder remmen aangesjeest.
Van rechts hetzelfde scenario maar...

Mop verder lezen (Je hebt 64% gelezen)


Man doodt hond (7.93/10)

Er loopt een man door Central Park in New York.
Plotseling ziet hij een klein meisje dat wordt aangevallen door een pitbull. De man rent naar het meisje en begint te vechten met de pitbull. Uit...

Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)


Vliegje in de trein (6.95/10)

Een Afrikaan, een Belg en een Nederlander zitten op een hete zomerdag in de trein. Op een bepaald moment komt er een vlieg door het raampje naar binnen vliegen.

De vlieg gaat even late...

Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)


Mop details

Categorie: Buitenlanders
Moppentapper: Vittelleke
Datum: 24-01-2024
Maal bekeken: 6296
Aantal stemmen: 96
Gemiddelde score: 7.18

12
3
1
1
1
5
14
23
13
23
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish