Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De Zaagbeweging
Er zit een man boven op zijn huis, zijn dak te maken en wil de zaag hebben. Dus hij schreeuwt naar beneden en vraagt om de zaag. Maar de man beneden begrijpt hem niet, dus de man boven gebruikt gebarentaal. Hij wijst naar zichzelf dan naar de andere man en maakt een zaagbeweging over zijn arm.De man beneden denkt even na en haalt dan zijn knots uit zijn broek en begint zich af te trekken. De man boven wordt kwaad loopt naar beneden en zegt tegen de ander dat hij uitbeeldde dat hij de zaag wou hebben. Antwoordt de andere man: "Dat wist ik, maar ik wou even zeggen dat ik kwam."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Eerste naar de hemel (7.93/10)
Op een zomerse zondag stond een lerares voor haar zondagsklasje en vroeg ze aan haar kinderen: "Als je sterft en je gaat naar de hemel... welk lichaamsdeel gaat volgend jullie dan het eerst?"...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Met moeder naar bed (7.31/10)
Op een middag komt David van acht uit school en zegt tegen zijn moeder: "mam ik wil een crossfiets."Komt niks van in zegt moeder.
"Dan wil ik met jou naar bed", ze...
Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Operatie gelukt? (6.18/10)
Een man wordt opgenomen in een ziekenhuis omdat hij een probleem heeftmet zijn geslachtsorgaan, waardoor hij een besnijdenis moet ondergaan, een kleine
routine-operatie...
Wann...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
