Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

De Zaagbeweging

Er zit een man boven op zijn huis, zijn dak te maken en wil de zaag hebben. Dus hij schreeuwt naar beneden en vraagt om de zaag. Maar de man beneden begrijpt hem niet, dus de man boven gebruikt gebarentaal. Hij wijst naar zichzelf dan naar de andere man en maakt een zaagbeweging over zijn arm.

De man beneden denkt even na en haalt dan zijn knots uit zijn broek en begint zich af te trekken. De man boven wordt kwaad loopt naar beneden en zegt tegen de ander dat hij uitbeeldde dat hij de zaag wou hebben. Antwoordt de andere man: "Dat wist ik, maar ik wou even zeggen dat ik kwam."



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Nog nooit op deze manier (7.02/10)

Twee nonnen fietsen over een kasseiweg.
De eerste zegt tegen de andere: Ik ben nog nooit op deze manier gekomen.
De tweede antwoordt: Ik weet het. 't Zijn de kasseistenen...

Mop verder lezen (Je hebt 109% gelezen)


Veiling (7.17/10)

Tijdens het ontbijt vertelt een vrouw over een vreemde droom die ze 's nachts heeft gehad.
" Ik was op een veiling voor penissen.
De grote werden verkocht voor duizend gulden en d...

Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)


Tutteke (6.44/10)

Een homostel gaat trouwen. Na een tijdje getrouwd te zijn, zouden ze eigenlijk toch wel graag een kindje kopen. De enige mogelijkheid is uiteraard een draagmoeder. Ze vinden een
draagmoeder. He...

Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)


Mop details

Categorie: Seks & Bedpret
Moppentapper: Beaverke
Datum: 27-09-2022
Maal bekeken: 10320
Aantal stemmen: 75
Gemiddelde score: 7.28

6
2
2
3
2
5
12
11
14
18
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish