Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nee dat had ik niet gedacht !
Een 80 jarig boertje gaat voor het eerst vliegen. Een beetje nerveus stapt hij in en gaat zitten. Het vliegtuig gaat helemaal naar links en de boer zegt: "Tja dat had ik wel gedacht." De piloot kijkt eens achterom en denkt er het zijne van.Ze vliegen een tijdje verder en op een gegeven moment gaat het vliegtuig helemaal naar rechts. "Tja, zegt de boer, dat had ik ook wel gedacht..."
Na weer een tijdje gevlogen te hebben maakt het vliegtuig een looping en de boer zegt: "Nee, dat had ik niet gedacht." Na een veilige landing loopt de piloot naar de boer toe en vraagt hem wat hij wel gedacht had en wat hij niet gedacht had. Zuchtend antwoordt de boer: "Ik had wel gedacht dat ik in mijn broek zou zeiken en in mijn broek zou schijten. Maar dat het mijn nek in zou lopen, nee dat had ik niet gedacht."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hotelmanagement (7.36/10)
Een mooie blonde dame loopt richting balie van een gerenomeerd hotel en wenkt de man die erachter staat, deze komt onmiddelijk naar haar toe. Dan wenkt de dame met haar wijsvinger naar de man om iets ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Kort maar krachtig (7.77/10)
Een hoogleraar van een universitaire klas Creatief Schrijven gaf zijn studenten ooit de opdracht om een verhaal te schrijven waarin tenminste de volgende elementen voorkwamen:* Religie
...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Een eitje koken is toch makkel (7.47/10)
Laten we eens de kookboeken vergelijken...Vlaams kookboek: ' We nemen een ei...'
Hollands kookboek: ' We lenen een ei...'
Waals kookboek: ' We wachten tot onze haan e...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
